צוואות

נושאי ירושות וצוואות מעסיקים אנשים רבים. כאשר נפטר הורה, סב או קרוב משפחה אחר, בני המשפחה יתמודדו עם נושא חלוקת הירושה. גם האדם עצמו מעוניין בשלבים מסוימים לערוך צוואה כדי להסדיר את העניינים שלו לגבי חלוקת הרכוש לאחר פטירה. תמיד חשוב מאוד לזכור כי הצוואה היא מסמך משפטי בעל משמעות נרחבת מאוד אשר משליכה על משפחות, על נכסים ועל מצב כלכלי. לא מעט משפחות נקרעו כתוצאה מירושה וחלוקתה, לא מעט דיונים נערכים סביב צוואות שנכתבו ונחתמו על ידי המוריש. החוק קובע כללים ברורים שיש להתנהל על פיהם ולהתייחס לצוואה באופן נכון.

כתיבת צוואה מול עורך דין

כתיבת צוואה וניסוח הדברים צריכים להתבצע מול עורך דין. זאת כדי שהניסוח של הצוואה יהיה תקין וחד משמעי, כדי שכל שורה בצוואה תתפרש באופן הרצוי, וכי ביצוע הצוואה תהיה ברורה ולא תוביל לחילוקי דעות בין הנוגעים בדבר. ניסוחים לקויים עלולים להוביל לפרשנויות שונות ולחילוקי דעות בעניין יישום הצוואה. עוד יש לציין כי הצוואה צריכה להיות חתומה על ידי עורך דין שיאשר כי הצוואה נכתבה ונחתמה על ידי האדם עצמו במצב של צלילות מלאה. רק באופן זה הצוואה תהיה בת תוקף משפטי וניתן יהיה ליישם באופן מלא את הסעיפים השונים בה מול כלל הנוגעים בדבר.

סכסוכי ירושה ופסילת צוואה

במצבים רבים עלולה מות אדם קרוב להוביל לסכסוכים ולחיכוכים בין היורשים. הדבר יכול להתרחש כאשר אחד מהיורשים טוען כי הצוואה פסולה בגין סיבה כזו או אחרת. טענה כזו עלולה להוביל לתהליך מורכב וארוך בו היורשים מתמודדים ביניהם על הרכוש, וטוענים כל אחד את טענותיו הוא. סכסוכי ירושה עלולים להיות טעונים וממושכים מאוד, ולהביא לכך שמותו של בן המשפחה כורך בעקבותיו קרע משפחתי עמוק ומשמעותי. בכל מקרה כזה חשוב מאוד שגורם מומחה בנושא ילווה את ההתמודדות הזו ואת כל הצדדים הנוגעים בדבר. כך שניתן יהיה ליישם את הצוואה באופן חד משמעי ולהוביל את היורשים באופן הוגן ותואם ליישום של כל הנכתב בצוואה.

להיות בטוחים שאתם מלווים על ידי עורך דין מתאים

במידה ואתם מתמודדים עם נושא צוואות, אם אתם רוצים לערוך צוואה, להתנגד לצוואה, לחלק ירושה או לבצע כל פעולה אחרת עם זיקה לנושא צוואות, חשוב מאוד שתאתרו עורך דין מתאים לתחום זה. מדובר על עו"ד שמתמחה בנושא צוואות וירושות. עורך דין שכבר צבר ניסיון רב והצלחות מרובות בייצוג לקוחות בתחום זה של צוואות. עורך דין מוצלח יכול לייצג אתכם נאמנה, ולעשות כל שלאל ידו על מנת להוביל אתכם לסוף הטוב של הסיפור בו אתם מתמודדים כרגע. בין אם מדובר על כתיבת צוואה ובין אם מדובר על ביצוע וחלוקת ירושה.

עורך דין מומלץ – עו"ד ויסאם אסמר

הנכם מוזמנים להכיר את עורך הדין המומלץ עו"ד ויסאם אסמר, הוא מומחה במתן ליווי משפטי בכל מה שקשור לתחום הירושה, צוואות, ביטול מתנות וכיוצא באלו. בעזרתו אתם תוכלו לצלוח את כתיבת הצוואה או את החיכוך בנושא ולהשיג את התוצאות הרצויות בהליך משפטי יעיל, קצר ונכון. גם אתם תוכלו להיות רגועים כאשר התיק שלכם נמצא בידיים מתאימות שמנהלות על הצד הטוב ביותר את הנושא. כי אם יש לכם עורך דין ממולח שמחזיק בידיו את התיק שלכם, דואג לזכויות שלכם ועושה הכול על מנת להוביל אתכם להצלחה – אתם רגועים. צרו קשר עם עו"ד ויסאם אסמר עו"ד צוואות ותהיו בטוחים שאתם פועלים נכון!